jednotlivci
ZP - základní program 2019
Nejmladší gymnastky (2014-2010) se během jarní sezóny zúčastnily 10 závodů a získaly celkem 14 medailí (6 zlatých, 4 stříbrných a 4 bronzových), kromě toho i 9 bramborových (4.;-) míst.
Tituly
Mistrovství ČR: stříbrná medaile a titul "1. vícemistryně ČR ZP" v 1. kategorii - Markéta Čačíková
Přebor města Brna: zlatá medaile a titul "přebornice města Brna ZP" - Markéta Čačíková
1. kategorie ZP
Přebor města Brna: zde nás representovalo 8 gymnastek
Oblastní přebor: ze 7 závodnic 2 nominace na Mistrovství republiky - Valerie Bartoňková (ze 4. místa) a Markéta Čačíková (z 5. místa). Na oblasti závodily dále Nela Hrnčiříková (8. místo), Natálie Cahová, Veronika Juračková, Markéta Trtílková a Kateřina Černíková
Mistrovství ČR: 2. místo Markéta Čačíková, 10. místo Valerie Bartoňková
0. kategoie ZP
Přebor města Brna - zde nás representovalo 5 gymnastek. Scarlett Ondriašová vybojovala 3. místo a postoupila do Oblastního přeboru.
KP - kombinovaný program 2019
Starší gymnastky (2009-2002) se během jarní sezóny zúčastnily 13 závodů a získaly celkem 42 medailí (14 zlatých, 16 stříbrných a 12 bronzových), kromě toho i 13 bramborových (4.;-) míst.
Tituly
Mistrovství ČR: - stříbrná medaile a titul "1. vícemistryně ČR KP" ve III. kategorii KP - Natálie Fikesová
- bronzová medaile a titul "2. vícemistryně ČR KP" ve IV. kategorii KP - Simona Chlupová
Přebor města Brna: zlatá medaile a titul "přebornice města Brna KP" ve IV. kategorii - Simona Chlupová
II. kategorie KP
Přebor města Brna: zúčastnilo se 6 gymnastek, 3. místo - Daniela Fikesová
Oblastní přebor: ze 4 závodnic 1 nominace na Mistrovství republiky - Daniela Fikesová (ze 4. místa). Na oblasti závodily dále Nicol Novotná (6. místo), Kristýna Přenosilová a Hedvika Jandová.
Mistrovství ČR: 5. místo - Daniela Fikesová
III. kategorie KP
Přebor města Brna: zúčastnilo se 6 gymnastek, 2. místo - Klára Kučerková
Oblastní přebor: ze 6 závodnic 2 nominace na Mistrovství republiky a zároveň i dvě medaile - Kateřina Přenosilová (2. místo) a Natálie Fikesová (3. místo). Na oblasti závodily dále Anika Novotná (5. místo), Klára Kučerková (6. místo), Karolína Novotná a Adéla Svobodová
Mistrovství ČR: 2. místo - Natálie Fikesová, 4. místo - Kateřina Přenosilová
IV. kategorie KP
Přebor města Brna: zúčastnily se 4 gymnastky, 1. místo - Simona Chlupová
Oblastní přebor: ze 3 závodnic 1 zlatá medaile a nominace na MČR - Simona Chlupová. Na oblasti závodily dále Adéla Zralá a Kateřina Farmačková.
Mistrovství ČR: 3. místo - Simona Chlupová
V. kategorie KP
Přebor města Brna: 1 závodnice a 3. místo - Valentýna Hradská
Oblastní přebor: 5. místo - Valentýna Hradská